Kilka słów o nas

Poznaj historię sukcesu, czyli od małej rodzinnej firmy
do lidera w branży na rynku krajowym!

01. Początki

Firma GLOB-METAL została założona w 2001 roku przez Krzysztofa Zielaskiewicza. Pierwszymi wyrobami produkowanymi na małej hali przy sile 10-ciu pracowników były zbrojenia budowlane.

02. Nowa siedziba

W roku 2007 firma kupiła nowy gruntu i przeniosła swoją siedzibę do strefy przemysłowej w Mrągowie. Pozwoliło to na rozwoju przedsiębiorstwa i budowę kolejnych hal produkcyjnych.

03. Dywersyfikacji

W 2008 roku firma postanowiła dokonać dywersyfikacji oraz rozwinąć swoją ofertę. W roku 2010 powstał pierwszy węzeł betoniarski wraz z halą do produkcji prefabrykatów betonowych.

04. Własna flota

W roku 2012 firma zainwestowała w kolejny wysokowydajny i nowoczesny węzeł betoniarski. Zapadła także decyzja o zakupie specjalistycznej floty do przewozu betonu towarowego.

05. Dalszy rozwój

W roku 2015 powstała kolejna nowoczesna hala zwiększająca wydajność produkcyjną wyrobów zbrojarskich oraz modernizacja budynku biurowego wraz z parkingiem i placami magazynowymi.

06. Obecnie

Na dzień dzisiejszy firma GLOB-METAL zatrudnia 70-ciu pracowników na powierzchni produkcyjnej ok. 5000 m2, dzięki czemu może sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów.

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp,
wspólna praca to sukces.

Henry Ford

Kwalifikacje i jakość potwierdzone certyfikatami

W GLOB-METAL kontrola jakości jest nieodłączną częścią procesu produkcyjnego. Dążymy do zapewnienia, że nasze produkty i usługi spełniają najwyższe standardy jakości, co jest kluczowe dla satysfakcji naszych klientów.

Nasze certyfikaty: